Mooi, gezellig en uitermate goed gelegen appartement (35m²) op tweede verdieping.
Voorin het appartement, met zicht op het gezellige Kramerspleintje en Sint-Pietersplein is er een lichtrijke leefruimte met keukenwand.
In de hal tussen de leefruimte en de slaapkamer is een afzonderlijk gastentoilet.
Achterin is er een ruime slaapkamer met aansluitend een doucheruimte met lavabo.
Voor elke student afzonderlijke slaapzone en studeerhoek mogelijk.
Centrale verwarming met buitentemperatuur afhankelijke hoogrendementsketel.
Badge-toegangscontrole en camerabewaking.
Ruimte om fiets te plaatsen in het gebouw.
Internet is inbegrepen in het maandelijks forfait van lasten: 20 EUR + provisie 80 EUR EGW
Enkel voor maximaal 2 studenten
Domiciliering toegelaten of te betalen taks 2de verblijven
Beschikbaar vanaf 1 september 2026
| Adres: | Kantienberg 2/3 Gent |
| Referentie: | KTB2 A3 |
| Huurprijs: | € 955/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad, Stad centrum, Vrij uitzicht |
| Bewoonbare opp.: | 35 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 100/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Gemeubeld: | Ja |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20240107-00031000196-RES-1 |
| EPC Index: | 236,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |