Dit prachtige appartement met subliem uitzicht op de Boekentoren en de Sint-Pietersabdij is gelegen op een steenworp van het Muinkpark te Gent.
Op wandelafstand van winkels, restaurants, cinema en stadsparken.
Het ruime en lichtrijke appartement gelegen op de vijfde verdieping heeft 2 slaapkamers, een badkamer, gastentoilet en een leefruimte met open keuken.
Hier geniet u als bewoner van alle comfort in de stad maar met een sublieme toegankelijkheid met de wagen dankzij de nabijheid van uitvalswegen (Stadsring, E40 en E17).
Onder het gebouw is een privatieve garage met autoboxen. De garagebox (nr28) is inbegrepen in de maandelijkse huurprijs.
EPC UC 2582886 - 282 kWh/ (m2 jaar) - Label C
Beschikbaar 01/06/2026
Mobiscore 9,6/10
| Adres: | Hofstraat 299 Gent |
| Referentie: | HOF299 |
| Huurprijs: | € 1.200 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 95 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Algemene staat: | Normaal |
| Totale kosten: | € 60/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Garage: | 1 |
| Garage Types: | Garagebox, Inpandig |
| Parking Types: |
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Lift: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20220412-0002582886-RES-2 |
| EPC Index: | 282,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 12/04/2032 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |