Alleenstaand neoclassicistisch herenhuis met ruime tuin. "Villa Wilhelmina" werd gebouwd circa 1897 en heeft nog steeds een indrukwekkende grandeur.
Het afgesloten terrein van zo'n 2.600 vierkante meter is subliem georiënteerd en heeft naast het woonhuis ook nog een tuinpaviljoen.
Binnenin heeft de woning een klassieke indeling. Het gelijkvloers bestaat uit een ruime lichtrijke leefruimte met marmeren schouwmantels, een bureel en een ingerichte leefkeuken. Er is een ruime kelderverdieping van 120 vierkante meter.
Op de eerste verdieping zijn er 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met dressing, een badkamer met ligbad en douche en een afzonderlijk toilet.
De tweede verdieping heeft nog eens 5 kamers, een doucheruimte en een badkamer met ligbad.
Deze historische herenwoning is geschikt als gezinswoning of kantoor. Er dient steeds een woonfunctie aanwezig te zijn, ook bij kantoorgebruik.
| Adres: | Steenstraat 25 Heusden |
| Referentie: | STST25 |
| Huurprijs: | € 2.950 |
| Type: | Landhuis |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Huisdieren toegelaten: | Ja |
| Perceeloppervlakte: | 2.600 m² |
| Perceelbreedte: | 42 m |
| Perceeldiepte: | 65 m |
| Bewoonbare opp.: | 337 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1897 |
| Inhoud: | 1128 m³ |
| Algemene staat: | Normaal |
| Slaapkamers: | 8 |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 45 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 22 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 120 m² |
| Tuin: | 2.200 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hardhout |
| Dak: | Schilddak met 50mm EPS |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | Conform |
| Verwarming: | CV-ketel, Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - 200L |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| EPC Certificaat Nr.: | UC3847872-RES-1 |
| EPC Index: | 409,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | E |
| EPC Geldig tot: | 15/04/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Parkgebied |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |