Deze mooie studio is gelegen op de eerste verdieping van een statig herenhuis nabij de Kouter.
Het gebouw met 7 hedendaagse studentenstudio's is gelegen in een verkeersluwe straat tussen de Kouter en de Vooruit. De mooie ruime studio is lichtrijk en heeft een binnenoppervlakte van 24m².
Zeer rustig gelegen op wandel- en fietsafstand van de campussen, grootwarenhuizen en (studenten)restaurants.
Het slaapgedeelte en doucheruimte liggen afzonderlijk van de leef- en studeerruimte. In de leefruimte is een ingerichte open keuken. Aansluitend op de slaapkamer is er een douche en lavabo. Er is een afzonderlijk afgesloten toilet.
Enkel voor studenten. Vrij vanaf 1 september 2026
Conformiteitsattest geldig tot 2028.
Internet; 10 EUR per maand
Alg kost Elektriciteit en water: voorschot 90 EUR per maand
| Adres: | Sint-Jansvest 26/3 Gent |
| Referentie: | SJVS3 |
| Huurprijs: | € 720/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad, Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 24 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 7,8 m |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 100/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja - 10 euro per maand |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210414-0000522009-RES-6 |
| EPC Index: | 539,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| EPC Geldig tot: | 14/04/2031 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |