Deze mooie studio is gelegen op de tweede verdieping van een statig herenhuis. Het gebouw met 7 hedendaagse studentenstudio's is gelegen in een verkeersluwe straat tussen de Kouter en de Vooruit.
De mooie ruime lichtrijke studio met een binnenoppervlakte van 28m² ligt achterin het gebouw en kijkt uit op een binnenkoer.
Zeer rustig gelegen op wandel- en fietsafstand van de campussen, grootwarenhuizen en studentenrestaurants.
Het slaapgedeelte is goed afgescheiden van de leef- en studeerruimte. In de leefruimte is een ingerichte open keuken. Aansluitend op de slaapkamer is er een vernieuwde badkamer met inloopdouche, hangtoilet en lavabo.
Enkel voor studenten. Vrij vanaf 1 september 2026.
Conformiteitsattest geldig tot 2028.
Provisie voor water & elektriciteit 90 euro + internet 10 euro: 100 euro per maand.
| Adres: | Sint-Jansvest 26/6 Gent |
| Referentie: | SJV 26 S6 |
| Huurprijs: | € 720/maand |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Stad, Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 100/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210414-0000522009-RES-6 |
| EPC Index: | 539,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| EPC Geldig tot: | 14/04/2031 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |