Ontdek deze halfopen bebouwing gelegen op wandelafstand van het centrum van Destelbergen. Deze instapklare woning, gerenoveerd in 2017, combineert lichtinval, ruimte en een uitstekende ligging op een perceel van 541 m².
De ruime en aangename inkomhal met gastentoilet geeft uit op zowel de leefruimte als de keuken. De lichtrijke leefruimte vormt het hart van de woning en sluit naadloos aan op de gezellige keuken. Verder heeft de woning een praktische kelder en een aangebouwde garage die momenteel dienst doet als wasplaats en fietsenberging.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, waaronder één met dressing. De afzonderlijke badkamer heeft zowel een ligbad, als douche en nachttoilet. Dankzij de centrale verwarming op gas en dubbele beglazing geniet u hier van een energiezuinige en aangename woonomgeving.
De aangename tuin met zonneterras is volledig afgesloten en toegankelijk langs één van de twee tuinpoortjes.
Een ideale gezinswoning voor wie residentieel wil wonen met alle voorzieningen en dat vlakbij het centrum van Destelbergen.
De woning is te bezoeken na afspraak op vrijdag 10 april.
093363330
EPC UC 3834669 - 260 kWh/ (m2 jaar) - Label C
Asbest-attest: asbestveilig
Elektrische installatie conform
Mobiscore 8,4/10
| Adres: | Walbosdreef 23 Destelbergen |
| Referentie: | WBD23 |
| Vraagprijs: | € 568.000 |
| Type: | Woning |
| Perceeloppervlakte: | 541 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 35 m |
| Bewoonbare opp.: | 192 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1961 |
| Renovatiejaar: | 2016 |
| Gevelbreedte: | 12 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (18 m², 17 m², 15 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 38 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 16 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 53 m² |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin: | 235 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen, Verwarming |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Zadeldak - 60mm MW tussen regelwerk |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | HR-glas U=1,00 W/m2K |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas - CE, HR-top, energieklasse A |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Alarm: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 830 |
| Kadastrale benaming: | 44013 DESTELBERGEN 1 AFD |
| Kadastrale Nummers: | 0774LP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 541 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260327-0003834669-RES-1 |
| EPC Index: | 260,00 kWh/(m² jaar) |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 27/03/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonpark |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |