Deze ruime villa met 4 slaapkamers en bureel is fantastisch gelegen in de residentiële omgeving ten zuiden van Kasteel Succa.
Het dorp van Destelbergen met haar vele winkels, eetgelegenheden, scholen en ontspanning ligt op wandelafstand.
De villa op een mooi afgesloten perceel van 856 vierkante meter is perfect onderhouden met focus op efficiënt ruimtegebruik. De klassieke villa heeft een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 292 vierkante meter. Dit is zonder de kelder en het afzonderlijke garagegebouw.
Op het gelijkvloers geeft de inkomhal uit op de leefruimte, het gastentoilet, de keuken met wasplaats en een ruim bureel.
De bovenverdieping biedt plaats voor 4 slaapkamers met lavabo, een badkamer en nachttoilet.
De volledige woning is geïsoleerd en is uitgerust met elektrische accumulatietoestellen uit 2015. Het jaarverbruik aan elektriciteit ligt rond 3.000 EUR. Dankzij de kruipkelder en de zolderverdieping is het technisch eenvoudig om over te schakelen en aansluitingen te vinden op een efficiëntere warmtepomp. Hierdoor zakt het EPC-label naar A (98kWh).
Tenslotte is de woning uitgerust met een alarminstallatie met gekoppelde rookmelders en zonnepanelen met een vermogen van 5.880 Wattpiek.
De afgesloten tuin met voorin een moderne elektronische poort heeft zowel links als rechts tuinpoortjes en is fraai aangelegd met onder andere een prachtige magnolia, zilverberk en blauwe regen. Het terras is overdekt.
Deze villa op residentiële toplocatie biedt ruimte, kwaliteit en een erg aangename en onderhoudsvriendelijke tuin.
EPC UC3859935 - 3470 kWh/ (m2 jaar) - Label D
Asbest-attest: niet-asbestveilig (vreluchtingsbuis toilet en bakeliet meterkast)
Elektriciteitsverbruik op jaarbasis 3.000 EUR
Mobiscore 8,5/10
| Adres: | Kerkkouterrede 56 Destelbergen |
| Referentie: | KKR56 |
| Vraagprijs: | Op aanvraag |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 31/10/2026 |
| Perceeloppervlakte: | 856 m² |
| Perceelbreedte: | 20 m |
| Perceeldiepte: | 45 m |
| Bebouwde opp.: | 158 m² |
| Bewoonbare opp.: | 292 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1962 |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Inhoud: | 828 m³ |
| Gevelbreedte: | 10 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 (24 m², 23 m², 19 m², 8 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 49 m², Woonkamer |
| Keuken: | 14 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 24 m² |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 300 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Garage: | 1 |
| Garage Oppervlakte: | 24 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak - 100mm PUR/PIR isolatie |
| Gevel: | Baksteen - 70mm MW isolatie |
| Fundering: | Kruipkelder - 40mm PUR/PIR isolatie |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler - 2 x 80 Liter |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.728 |
| Kadastrale benaming: | 44013 DESTELBERGEN 1AFD |
| Kadastrale Nummers: | 0488K2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 856 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260505-0003859935-RES-2 |
| EPC Index: | 347,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 1/05/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Asbestattest: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |