Deze ruime gezinswoning is goed gelegen vlak aan de De Pintelaan met nabijheid van uitvalswegen en openbaar vervoer.
De woning is instapklaar, heeft een hoogrendementsketel op gas en is voorzien van zonnepanelen met een vermogen van 3kW.
Het gelijkvloers bestaat uit een inkomhal met toegang tot de lichtrijke living, de ingerichte leefkeuken en de praktische kelder. Achterin is er een gastentoilet en een ruime wasplaats/bureelruimte.
De twee bovenverdiepingen zijn identiek en omvatten samen vier ruime slaapkamers en twee badkamers.
De zolderverdieping biedt tenslotte nog heel wat bergruimte.
De woning heeft een erg aangename en onderhoudsvriendelijke tuin.
Het huis is voorzien van een regenwaterput met aansluiting op de 3 toiletten.
Elektriciteit in de woning is grotendeels vernieuwd alsook de roofing (2010) en verwarmingsketel (2010).
Onder de linolium vloerbedekking ligt een fantastische plankenvloer.
OPEN HUIS: bezoekmoment na afspraak I ZATERDAG 6 JUNI 9:00 - 12:00
EPC UC3874252 - 245 kWh/ (m2 jaar) - Label C
Renovatieverplichting: NEEN
Asbest-attest: Asbestveilig
Certificaten zonnepanelen van 330 EUR tem 06/2031
Mobiscore 9,3/10
| Adres: | Zwijnaardsesteenweg 521 Gent |
| Referentie: | ZSW521 |
| Prijs vanaf: | € 480.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Per datum |
| Ligging: | Stad |
| Perceeloppervlakte: | 182 m² |
| Perceelbreedte: | 6 m |
| Perceeldiepte: | 30 m |
| Bebouwde opp.: | 90 m² |
| Bewoonbare opp.: | 210 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1952 |
| Renovatiejaar: | 2010 |
| Inhoud: | 673 m³ |
| Gevelbreedte: | 6 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 (18 m², 18 m², 16 m², 16 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 34 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 18 m², Woonkeuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 13 m² |
| Terras: | 20 m² |
| Tuin: | 65 m² |
| Tuin breedte: | 6 m |
| Tuin diepte: | 11 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak - 60mm MW tussen regelwerk |
| Dakbedekking: | Dakpannen - 17,6 vierkante meter zonnepanelen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas - HR++ U=1,1W/m2K |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Combiketel |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 17,6 vierkante meter |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 803 |
| Kadastrale benaming: | 44808 GENT 8 AFD ( Zwijnaardsesteenweg ) |
| Kadastrale Nummers: | 516/00E8 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 182 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260521-0003874252-RES-1 |
| EPC Index: | 245,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 21/05/2036 |
| Asbestattest: | Ja |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |