Deze prachtige gezinswoning, gelegen in de dorpskern van Heusden werd gebouwd in 2018. De woning heeft een subliem georiënteerde en afgesloten tuin en is voorzien van sfeerverlichting en aansluiting regenwater. Het zonneterras sluit mooi aan op de leefruimte en is voorzien van een zonneluifel, sfeerverlichting en terrasverwarming.
De leefruimte op het gelijkvloers is erg lichtrijk dankzij de lichtstraat in het plafond en het kamerbrede schuifraam uitkijkend op de afgesloten tuin. Als vloerbedekking werd gekozen voor een onderhoudsvriendelijke epoxyvloer. Een ingebouwd tv/bibliotheek-meubel met sfeerverlichting maakt de living af.
De leefkeuken van het Duitse Nolte met centraal kookeiland is hypergeïnstalleerd met kwalitatieve toestellen en veel bergruimte. De Siemens inductiekookplaat vormt het hart van de keuken en weerspiegelt de kwaliteit en het design. Twee stalen deuren met kathedraalglas, naar ontwerp en fabricage door Staal Met Stijl vormen de doorgang naar enerzijds de inkomhal met gastentoilet en kantoorruimte en anderzijds de ruime wasplaats en traphal.
Op de eerste verdieping zijn de 2 ruime kinderkamers voorzien van kwalitatieve Quick-Step laminaatvloeren. Grote raampartijen met vliegenramen zorgen ook hier voor de nodige lichtinval. Beide kinderkamers hebben hun eigen dressing-ruimte en douchekamer met lavabo. Op de gang is er een nachttoilet.
Op de tweede verdieping is er een 3e slaapkamer voorzien van inbouwkasten en Veluxen met elektronische rolluiken. Deze hoofdslaapkamer heeft voorin een afzonderlijke luxueuze badkamer met inbouwkasten, een jacuzzi-ligbad en een inloopdouche, een dubbele lavabo en hangtoilet.
De woning is energiezuinig, volledig afgewerkt en geïsoleerd met een E-peil van slechts 35kWh. Er is een centraal stofzuigsysteem, ventilatie type D, regenwaterrecuperatie, enzoverder ...
Een instapklare en voortreffelijke woning die alles te bieden heeft in het centrum van het prachtige Heusden.
Er is de mogelijkheid tot het overnemen van een gehuurde autostaanplaats (carport) met berging tegenover de woning.
EPC UC 3878894 - 35 kWh/ (m2 jaar) - Label A
Electrische installatie conform
Zonnepanelen (16 stuks O-W opstelling) met thuisbatterij 10kW
Compleet lastenboek met facturenlijst nieuwbouw voorhanden
Mobiscore 8,2/10
| Adres: | Steenvoordestraat 22 Heusden |
| Referentie: | SVS22 |
| Prijs vanaf: | € 580.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/02/2027 |
| Ligging: | In centrum |
| Perceeloppervlakte: | 264 m² |
| Perceelbreedte: | 6,93 m |
| Perceeldiepte: | 43 m |
| Bebouwde opp.: | 118 m² |
| Bewoonbare opp.: | 248 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2018 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Inhoud: | 611 m³ |
| Gevelbreedte: | 6,93 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 (27 m², 25 m², 25 m²) |
| Badkamers: | 3 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 50 m², Woonkamer |
| Keuken: | 18 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 30 m² |
| Tuin: | 130 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Carport, Garage mogelijk, Gelijkvloers |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Gratis |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak - 160mm PUR/PIR I 16 Zonnepanelen O-W |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Plakwerk - 160mm EPS |
| Fundering: | In volle grond - Vloerisolatie 100mm PUR/PIR |
| Beglazing: | Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Zonnepanelen 16st met thuisbatterij 10kW |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Gas, Combiketel - Voorraadvat 100L |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Zonnewering: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja - Type D |
| Kabel: | Ja |
| Inbouwarmaturen: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 16 st |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.274 |
| Kadastrale benaming: | 44028 DESTELBERGEN 4 AFD/HEUSDEN 1/ |
| Kadastrale Nummers: | 0301EP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 264 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260527-0003878894-RES-1 |
| EPC Index: | 35,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 27/05/2036 |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |